Teknik Servis

Teknik Servis

Kurumsal Bakım Anlaşmaları hizmetimizle sizlere kurumunuz / işletmeniz için topyekün teknik hizmet veriyoruz. Bu hizmet personelimizin bünyenizde barınmasından farksızdır. İhtiyaç duyduğunuz her konuda daha ekonomik teknik servis hizmetiniz elinizin altında olacak.

İhtiyaç duyduğunuz her türlü Network hizmetinde de yanınızdayız! İşletmenizin önemli miktarda yükünü üstlenecek sunucularınızı güvenli ellere teslim etmek istersiniz. Doğru yapılandırılmamış bir ağ size zaman ve para kaybettirecektir. Uzman sistem yöneticisi personelimizle network çözümlerinizde hizmetinizdeyiz.

Hayati önem taşıyan verileriniz için en büyük probleminiz veri kayıpları olmalı. Üzülmeyin! Profesyonel Veri Kurtarma servisimiz de hizmetinizde!

Lisansını elinizde bulundurmadığınız tüm donanım ve yazılımlarınız sizin için problem olacaktır. Lisanslama hizmetimizle sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Bilgisayarlarınızın elektronik ve yazılımsal onarımlarını gerçekleştiriyor, sistem kurulumlarını yapıyoruz. Kurumsal tüm müşterilerimizin iş akışının teknik sebeplerden engellenmesini istemeyiz. Bu hizmete ihtiyacı olan bireysel müşterimiz de olabilirsiniz. Hizmet vermekten mutluluk duyacağız!

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  WhatsApp
  Hemen Ara
  Harita
  İnstagram